KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17255012
nr 1725 5012
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, gårdsmotiv, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:49:46
22/9 18:40:23